Svadobný servis

Pre nás všetkých je svadba jeden z najlepších a najšťastnejších dní v živote. Každá nevesta a ženích chcú mať svoju svadbu perfektnú v každom ohľade. Je samozrejmé, že na svadbe nesmie chýbať krásna výzdoba, výborné jedlo a jednoznačne kvalitný alkohol, bez ktorého by to jednoducho nebolo ono.

Aký alkohol, však nie je jediná otázka. Koľko alkoholu je dilema, ktorou sa trápi každý pár do poslednej chvíle. Na tieto otázky a veľa ďalších k tejto téme, sme si pre vás pripravili jednoduché riešenia!

Aký alkohol?

Pokiaľ ste u nás nakupovali tak už viete, že máme obrovský, cenovo dostupný a hlavne kvalitný výber.

Víno

Bez akýchkoľvek námietok, každý vieme, že je víno veľmi podstatná súčasť svadby a nikto nechce nekvalitné víno, ktoré nikomu nechutí. Práve preto vám odporúčame tieto svetoznáme značky ako Georgian LegendPicciniChâteau du TariquetLe ContesseLa Buse dal Lôf. Určite sa na každej svadbe nájdu aj obľúbenci sladkých vín. V tomto prípade odporúčame slovenskú značku Ostrožovič.

Vo väčšine prípadov sa pomer vína vyberá s hodnotami 50 % biele, 25 % červené a 25 % ružové. Netreba si život príliš komplikovať a stačí vybrať iba jeden typ z každej farby. Samozrejme, že je to individuálne a záleží od hostí a najmä novomanželov.

Tvrdý Alkohol

Najťažšie rozhodovanie však prichádza pri výbere tvrdého alkoholu. Existuje veľmi veľa rôznych druhov a pre človeka, ktorý sa do alkoholu nevyzná je to veľká výzva. My sme si však pre vás pripravili ku každému druhu menšiu radu, ako ušetriť no zároveň pridať na kvalite. Pomer alkoholu odporúčame s hodnotami 80 % biely a 20 % tmavý

■  Destiláty: Poriadna pravá a hlavne kvalitná pálenka nesmie chýbať na žiadnej svadbe! Ide o typ bieleho alkoholu, ktorý je vypálený z ovocia alebo bylín. Väčšinou sa používa ako prípitok pri vstupe do sály, rôznych tradíciách a hrách. Veľa rodín ma napálené svoje vlastné domáce pálenky, čo je najlepšia voľba. Ak túto možnosť nemáte, odporúčame značky Bošácka a Old Herold. Pokiaľ hľadáte niečo exkluzívnejšie tak Marsen, BVD, Domovina a Baron Hildprandt. Dávajte si pri výbere pozor! Je rozdiel medzi destilátom a liehovinou.

■  Rum: Neutrálnou voľbou je rum, ktorý určite nikoho neurazí. Nesiahajte po lacných napodobeninách, ktoré nepotešia hostí a navyše z nich bolí hlava. Odporúčame vám kvalitné a cenovo dostupné značky, ako Chairman’s Reserve. Pre náročnejších hostí a obľúbencov rumu Carúpano, Oskar Davidsen & Co., Matusalem, Black TearsDos Maderas a Santos Dumont.

■  Vodka: Nie je vodka, ako vodka! Namiesto obyčajných vyskúšajte niečo nové, kvalitné a chutné. V tomto prípade skúste značky Exclusive alebo Nemiroff. Pokiaľ hľadáte niečo špeciálne odporúčame PravdaKoskenkorva a Mamont.

■  Whisky: Nejde o bežnú, ale v poslednom čase veľmi žiadanú súčasť svadby, ktorú si obľubujú najmä páni. Pokiaľ chcete nejedeného zaujať a prekvapiť, tak je whisky správna voľba. Odporúčame vám High CommissionerKing Robert IILoch LomondHighland BaronGlengarry. Pokiaľ máte medzi hosťami fajnšmekra tak sa určite poteší Langs alebo The Whistler

■  Gin: Ide o skvelú náhradu tradičnej borovičky, ktorá bude vyhovovať každému. Ochutený, alebo ružový gin poteší najmä ženy svojou príjemne sladkou a jemnou chuťou. Odporúčame Puerto de Indias. Pre náročnejších je výbornou voľbou Edinburgh alebo Sir Edmond. Samozrejme že k dobrému ginu nesmie chýbať prémiový tonik ako Thomas Henry, vďaka ktorému si môžete ľahko vytvoriť veľmi obľúbený drink Gin&Tonic.

V prípade, že budete potrebovať odborne poradiť, neváhajte kontaktovať našu infolinku na telefónnom čísle +421 901 720 720. Naše kolegyne vám s výberom radi pomôžu.

Náš servis

V prípade, že organizujete svadbu a neviete, koľko vína a alkoholu sa vypije, my vám ponúkame jednoduché riešenie, vďaka ktorému zaplatíte len za to, čo vypijete!

■  Jednoducho si u nás vytvoríte online objednávku, zvolíte doručenie na vašu adresu a tovar zaplatíte. Odporúčame neobjednávať alkohol na poslednú chvíľu. Môže sa vyskytnúť zdržanie alebo iný problém zo strany prepravcu. Doručenie bežne trvá od 24 do 48 hodín.

■  Následne si užijete svadbu.

■  Neskonzumovaný, neotvorený a neporušený alkohol následne zabalíte do pôvodných krabíc spolu s ochrannými prvkami (fólia, chrumky) a odovzdáte ho nami zaslanému kuriérovi, ktorý príde na vami určenú adresu. Vrátenie tovaru je na vaše náklady (3,90 €).

■  Je nutné kontaktovať info-linku prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky pre zaslanie formuláru na odstúpenie od zmluvy do 14 dní!

Newsletter