Spôsob platby

2 min.

Platba kartou ONLINE (bez poplatku)

Platba kartami MasterCard®, Maestro®, VISA, VISA Electron. Po výbere spôsobu platby platobnou kartou v nákupnom košíku budete presmerovaný na stránku zabezpečenej platobnej brány GoPay. Platba sa uskutoční okamžite a my Vám môžeme odoslať tovar na zvolenú adresu.

Dobierka pri doručení - 0,90 €

Platba v hotovosti alebo kartami MasterCard®, Maestro®, VISA, VISA Electron, kuriérovi pri prevzatí objednávky.

Platba v hotovosti alebo kartou pri osobnom odbere (bez poplatku)

Pri osobnom vyzdvihnutí objednávky na našej predajni zaplatíte v hotovosti alebo prostredníctvom platobnej karty MasterCard®, Maestro®, VISA, VISA Electron.

Online bankový prevod (bez poplatku)

Internet banking cez vašu banku umožňuje okamžitý prevod platby a okamžité odoslanie objednávky. Podprorujeme banky: Tatra Banka, VÚB, Poštová Banka, Unicredit Banka, Slovenská sporiteľňa.

Bankový prevod (bez poplatku)

Vaša objednávka bude vybavená po pripísaní sumy na náš účet. Ako variabilný symbol prosím uveďte číslo Vašej objednávky. Toto číslo ako aj potrebné údaje na prevod Vám budú odoslané na Váš e-mail hneď ako odošlete Vašu objednávku. Pozor, prevod z inej banky ako je VÚB, a.s. môže trvať až 2 pracovné dni.

IBAN: SK72 0200 0000 0034 8639 8453

BIC/SWIFT: SUBASKBX

Google Pay (bez poplatku)

Platba prostredníctvom elektronickej peňaženky. Pre použitie služby je potrebné si platobnú kartu zaregistrovať cez: https://pay.google.com/

Apple Pay (bez poplatku)

Platba prostredníctvom elektronickej peňaženky. Pre použitie služby je potrebné na stránku pristupovať cez Apple zariadenie, na ktorom máte aktivovanú Vašu platobnú kartu. Postup pre nastavenie: https://support.apple.com/sk-sk/HT204506