Na stranu
Filter produktov

Dos Maderas je skvelý španielsky rum vytvorený majstrovským miešaním pôvodne karibských rumov z ostrovov Barbados a Guyana, ktoré sú domovom najlepšej cukrovej trstiny a prestížnych výrobcov rumu.

Jemný a ľahký rum z Barbadosu sa najskôr mieša s výrazným rumom s bohatou chuťou z Guyany. Po 10 rokoch zrenia v dubových sudoch v Karibiku putuje do jedného z najväčších vinárstiev v Európe - Williams & Humbert v španielskom meste Jerez de la Frontera.

Práve v Španielsku získa rum Dos Maderas jedinečný a grandiózny charakter. Vďačí za to zreniu v amerických dubových sudoch, v ktorých predtým viac ako 20 rokov zreli svetoznáme sherry Dos Cortados a Don Guido, čo osvedčila aj regulačná rada Jerez-Xérès-Sherry.

V týchto sudoch je rum niekoľko rokov opäť zahalený tichom a pokojom, no zároveň zaobalený do viac než storočnej tradície a know-how z výroby najlepšieho svetového sherry a jerezského brandy. A výsledok celého úsilia? Tri aromatické a chuťovo nezameniteľné rumy Dos Maderas, ktoré si určite zamilujete aj vy.

...zistiť viac skryť
Newsletter