/
Vernostný program

Vernostný program

3 min.
Vernostný program

Milí naši zákazníci, od 14.2.2024 prechádza naša firma na systém obratových zliav pre zákazníkov. Cieľom zmeny je dosiahnuť férovejšie a motivačne zaujímavejšie zľavy pre vás všetkých!

Pravidlá vernostného programu:

  1. Do vernostného programu je zapojený každý užívateľ stránky Svetnapojov.sk, Svetnapoju.cz a Bondston.com, zákazník e-shopov, alebo zákazník jednej z našich predajní (pokiaľ pri pokladni nahlási svoje Svet nápojov konto). Netreba vypĺňať žiadne formuláre ani nosiť žiadne kartičky - stačí udeliť súhlas pri nákupe alebo objednávke.
  2. Vernostný systém funguje na báze obratu, ktorý zákazník urobí a na základe toho bude zaradený do jednej z uvedených kategórii Bronz, Striebro , Zlato.

Ako to funguje?

Vernostný systém funguje na základe obratu - hodnoty objednávok, ktoré vás zaradia do jednej z troch kategórii, rozdielne sú hranice obratov pre koncových zákazníkov (B2C) a pre firmy- veľkoobchod (B2B).

Koncoví zákazníci* Ceny s DPH

Firmy, ktoré majú IČO, ale nemajú povolenie na predaj liehu, spadajú automaticky do veľkoobchodného cenníka.

Doprava zadarmo je pri nákupe nad 99 EUR.


Veľkoobchod*Ceny bez DPH

Doprava zadarmo je pri nákupe nad 300 EUR.

Pre zákazníka:

  1. Obrat sa vám automaticky pripočítava za každú uhradenú (a nevrátenú) objednávku e-shopu alebo predajne. Pri nákupoch v inej mene ako EURO sa obrat za objednávku prepočítava podľa aktuálneho kurzu.
  2. Prepočítanie obratu za objednávku a posun medzi kategóriami v rámci vernostného programu sa uskutoční automaticky po zaplatení (faktúra alebo blok). V prípade zrušenia objednávky, vám bude znížený aj adekvátny obrat pripísaných sumy s danou objednávkou.
  3. VIP kategória obsahuje zaujímavé limitované produkty, ktoré nie sú bežné dostupné a VIP zákazník k nim bude mať prednostný prístup. (sekcia bude dostupná od 1.4.2024)

Ako uplatníte zľavu?

Pokiaľ ste prihlásení a vo vrchnej lište vidíte ikonku, ktorá indikuje, že vaše konto je v Bronz, Striebro, alebo Zlato kategória, v e-shope už vidíte pri každom produkte vaše osobné ceny.

S rovnakými cenami môžete rátať aj pri nákupe v predajniach, ak pri pokladni oznámite svoje užívateľské konto (pokladník naskenuje váš QR kód, ktorý máte vo vašom zákazníckom účte). Ak viete dopredu, čo chcete nakúpiť, odporúčame to spraviť formou objednávky cez e-shop s voľbou osobného odberu v predajni. Týmto spôsobom dopredu presne viete akú cenu za tovar na mieste zaplatíte a urýchlite svoj nákup.

Zľava sa vypočítava z predajnej ceny produktu.
1. Ak je produkt v akcii a vaša vernostná zľava je vyššia ako cena produktu v akcii, bude vám pripísaná vyššia zľava za produkt.
2. V prípade výhodného setu sa na vašu cenu (bronz, striebro, zlato) e3te aplikuje dodatočná percentuálna zľava. 
3. V prípade množstevnej zľavy sa zľava  počíta z Pôvodnej ceny resp Vašej ceny (bronz, striebro, zlato) produktu.

Príklad:

Zvýhodnený set má 5 % zľavu a zákazník je Gold, tak bude mať zľavu ďalších 5 %, dokopy 10 % zľava!

Doba platnosti dosiahnutej zľavy

Dosiahnutá Zľava (Bronz, Striebro, Zlato) platí podľa dosiahnutého obratu za posledných 6 mesiacov.

 

Odporúčame vám prečítať si aj
Kilchoman Tour 2024: Exkluzívna whisky, ktorú nájdeš iba u nás!
28. 03. 2024
Kilchoman Tour 2024: Exkluzívna whisky, ktorú nájdeš iba u nás!
Čaká nás jedna z najvýznamnejších udalostí v oblasti whisky na Slovensku - Kilchoman Tour 2024. Tento rok nás čaká skvelý zážitok, ktorý si budeme môcť vychutnať v spoločnosti jednej z najkvalitnejších škótskych destilériek - Kilchoman. Táto rodinná destilérka sa nachádza na ostrove Islay a špecializuje sa na výrobu Single Malt Whisky. The Kilchoman Tour spolu s celým teamom prejdú viac ako 8000…
Papa's Pilar - dobrodružný rum Ernesta Hemingwaya!
13. 11. 2023
Papa's Pilar - dobrodružný rum Ernesta Hemingwaya!
Je nám veľkou cťou, že vám môžeme oznámiť, že sme sa stali distribútorom značky rumov Papa's Pilar! Ak je vám tento názov povedomý, určite sa vám spája so svetoznámym spisovateľom Ernestom Hemingwayom. Prečo? Ernest Hemingway - známy aj ako Papa (jeho prezývka) - bol mužom mnohých vecí. Bol to spisovateľ, voľnomyšlienkár, dobrodruh, športovec, rybár a búrlivák. Neustále cestoval z jedného…