/
TOP 10 absinthov

TOP 10 absinthov

Zakúpené 973x
Niekoľko rokov dozadu bol absinth považovaný za elixír života. Je to alkoholický nápoj s vysokým obsahom alkoholu - 70%. Má horkastú chuť, a preto sa riedi vodou a doslaďuje cukrom.
viac informácií o produkte
18,40 € s DPH
Dočasne vypredanéDostupný už len 1 ks v 1 predajni
Zakúpené 1074x
Bairnsfather Absinth je zelený vďaka prírodnému chlorofylu, a má jemnú a bohatú chuť s maximálnym obsahom nedestilovanej zmesi liečivých bylín. Absinth predávame pod rôznymi značkami do celého sveta. Absinth má 55% alkoholu a obsah thujon 8 mg/kg.
viac informácií o produkte
32,00 € s DPH
Hill's Absinth 0,7l
25,50 € s DPH
Zakúpené 472x
Absinth, ktorý má svoje korene v Čechách. Vyrábať ho začala rodina Hillových v 20 tych rokoch minulého storočia. Má horkú chuť, ktorú spôsobuje absinthín. Obsah alkoholu je 70%. Tradičná zelená farba je spôsobená chlorofínom, ktorý pochádza z macerácie bylín. Typickými bylinkami, z ktorých sa absinth vyrába sú: palina pravá, mäta prieporná, puškvorec, medovka, sladké drievko...
viac informácií o produkte
25,50 € s DPH
Zakúpené 222x
Mansinthe bol vytvorený v liehovare Matter Distillery neďaleko Bernu a pomáhal ho vyvíjať master distiller Olivier Matter a Marilyn Manson. Manson je už niekoľko rokov nadšený fanúšik absintu a intenzívne sa zapojil do vývoja tohto dobre vytvoreného nápoja. Od ochutnávania vzoriek po poskytovanie recenzií a prepožičanie svojho umenia na etiketu pokračuje v tradícii kontroverzného umelca inšpirovaného zelenou…
viac informácií o produkte
48,60 € s DPH
La Fée Bohemian 0,7l
39,70 € s DPH
Zakúpené 138x
La Fée Bohemian je modernejší štýl absintu pripravovaný podľa alkoholu vyrábaného v Čechách na začiatku deväťdesiatych rokov minulého storočia. Toto je absint viac bylinného charakteru. Pri príprave sa používa menej anízu, preto neuvidíte efekt „louche", keď pridáte vodu.
viac informácií o produkte
39,70 € s DPH
Zakúpené 192x
Originálny španielsky absint značky Rodnik´s, pri výrobe ktorého sa používala marihuana! Tento absint má jemnejšiu anízovú arómu než jeho francúzske homonymum, vďaka čomu je ideálny pre long drinky a koktaily. Rodnik sa stal prvým Španielom, ktorý začal znova vyrábať absint. Absint značky Rodnik´s je autentický absint destilovaný v Španielsku z najlepších stredozemných rastlín a bylín. Má vysoký obsah paliny pravej…
viac informácií o produkte
18,50 € s DPH
Dočasne vypredané
Zakúpené 210x
Jacques Senaux 70 Green sa predáva vo veľmi peknej obdĺžnikovej fľaši, na vrchu ktorej je veľký netradičný korok. Na etikete je zobrazená zelená víla, čo ešte väčšmi harmonizuje celkový vzhľad. Zákal (louche), ktorý sa objavuje pri pridaní vody, je rýchly a hustý a zanecháva krásnu mliečnu zelenú farbu. Absinth Jacques Senaux 70 Green je pre milovníkov sladkého drievka!
viac informácií o produkte
29,90 € s DPH
Zakúpené 31x
Vôňa a chuť
Sladké drievko
Korenie
Aníz
Silný a jedinečný Bareksten Illsint Absinth prichádza s obsahom alkoholu až 60 % z ďalekého Nórska!
viac informácií o produkte
37,20 € s DPH
Zakúpené 64x
Rodnik Absinthe je autentický Absint, destilovaný v Španielsku z najlepších stredomorských rastlín a bylín. Má vysoký obsah paliny (Artemisia absinthium), je aromatický a chuťovo jemný.
viac informácií o produkte
16,40 € s DPH
Dočasne vypredané
Zakúpené 75x
Krásna neónovo zelená farba absinthu pritiahne pozornosť každého jedného z nás. Arómou sa tiahnu tóny takmer všetkých bláznivých korení, ale jedným slovom sa dá opísať len ako čierna želé fazuľa. Chuť je dosť neobvyklá, ale fanúšikovia absinthu si určite prídu na svoje - dominatná je jemná slamovitosť s troškou bieleho korenia.  
viac informácií o produkte
25,50 € s DPH