/
Kúp darček s vlastným venovaním!

Kúp darček s vlastným venovaním!

1 min.
Kúp darček s vlastným venovaním!

Milí zákazníci, pripravili sme si pre vás jednoduchý návod na objednanie darčeka pre vášho blízkeho. Môžete k nemu totiž pripojiť aj vlastné venovanie!

Návod:

  1. Vytvorte si objednávku na našej stránke, vyberte obľúbenú fľašu vášho blízkeho. Fakturačnú adresu v objednávku napíšte svoju a dodaciu adresu s kontaktnými údajmi uveďte na obdarovaného.
  2. Pri potvrdzovaní údajov sa vám objaví možnosť venovania. Môžete napísať venovanie s obsahom 150 znakov. 
  3. Zaplaťte objednávku predom online kartou, Apple Pay, Google Pay alebo bankovým prevodom.
  4. Do poznámky k objednávke môžete napísať, že sa jedná o darček a neželáte si vložiť faktúru do balíka. My vám ju zašleme na fakturačný email. Robíme to automaticky, ak sa v objednávke nachádza venovanie. Do poznámky môžete napísať aj konkrétny deň, kedy si želáte balík obdarovanému doručiť.
  5. Zostáva len čakať na nadšený telefonát, plný radosti od obdarovaného :)

 

Naše venovania majú originálny dizajn, na ktorom sa náš grafik veľmi snažil. Darujte tomu koho ľúbite niečo naozaj originálne! 

 

Odporúčame vám prečítať si aj
Svadobný servis
09. 06. 2022
Svadobný servis
Pre nás všetkých je svadba jeden z najlepších a najšťastnejších dní v živote. Každá nevesta a ženích chcú mať svoju svadbu perfektnú v každom ohľade. Je samozrejmé, že na svadbe nesmie chýbať krásna výzdoba, výborné jedlo a jednoznačne kvalitný alkohol, bez ktorého by to jednoducho nebolo ono. Aký alkohol, však nie je jediná otázka. Koľko alkoholu je dilema, ktorou sa trápi každý pár do…
Súťaž o lístky  na Hip Hop žije 2024!
01. 05. 2024
Súťaž o lístky na Hip Hop žije 2024!
Všeobecný štatút spotrebiteľskej súťaže v e-shope Svetnapojov.sk, (ďalej len „súťaž“): I. Vyhlasovateľ a organizátor súťaže1) Vyhlasovateľom a organizátorom súťaže je spoločnosť Svet nápojov, s.r.o., sídlo: Oravická 615, 028 01 Trstená, SR, IČO: 48067571, DIČ: 2120049448, zapísaná na Okresnom súde Žilina, oddiel Sro, vložka číslo 63568/L (ďalej len „vyhlasovateľ súťaže“). II. Účel súťaže1)…