/
Kúp darček s vlastným venovaním!

Kúp darček s vlastným venovaním!

1 min.
Kúp darček s vlastným venovaním!

Milí zákazníci, pripravili sme si pre vás jednoduchý návod na objednanie darčeka pre vášho blízkeho. Môžete k nemu totiž pripojiť aj vlastné venovanie!

Návod:

  1. Vytvorte si objednávku na našej stránke, vyberte obľúbenú fľašu vášho blízkeho. Fakturačnú adresu v objednávku napíšte svoju a dodaciu adresu s kontaktnými údajmi uveďte na obdarovaného.
  2. Pri potvrdzovaní údajov sa vám objaví možnosť venovania. Môžete napísať venovanie s obsahom 150 znakov. 
  3. Zaplaťte objednávku predom online kartou, Apple Pay, Google Pay alebo bankovým prevodom.
  4. Do poznámky k objednávke môžete napísať, že sa jedná o darček a neželáte si vložiť faktúru do balíka. My vám ju zašleme na fakturačný email. Robíme to automaticky, ak sa v objednávke nachádza venovanie. Do poznámky môžete napísať aj konkrétny deň, kedy si želáte balík obdarovanému doručiť.
  5. Zostáva len čakať na nadšený telefonát, plný radosti od obdarovaného :)

 

Naše venovania majú originálny dizajn, na ktorom sa náš grafik veľmi snažil. Darujte tomu koho ľúbite niečo naozaj originálne! 

 

Odporúčame vám prečítať si aj
Pridajte ku kvetom niečo extra! 14 tipov na originálny alko darček k MDŽ
27. 02. 2023
Pridajte ku kvetom niečo extra! 14 tipov na originálny alko darček k MDŽ
Už onedlho ulice, kancelárie aj vázy v našich domácnostiach zaplaví vôňa kvetov, ktorá každému napovie, že jeden svetový deň sme si vyhradili aj pre vyjadrenie našej lásky, oddanosti a záujmu o nežnejšie pohlavie. Medzinárodný deň žien sa blíži rýchlosťou blesku. Ak ho nechcete len narýchlo odbiť kvetom z najbližšieho obchodu, ale ženy, ktoré pre vás znamenajú niečo viac, prekvapiť hodnotnejším a…
Pripravované degustácie 2024!
Pripravované degustácie 2024!
Milí naši zákazníci, pripravili sme si pre vás niekoľko zaujímavých degustácií, na ktorých nesmiete chýbať. Nech sa páči, vyberte si vyhovujúci dátum a miesto, zapíšte si ho do diára a nezabudnite prísť aj so skvelou náladou! Degustácie najobľúbenejších Spiced rumov od rôznych značiek, ktoré povedie náš ambasádor Juraj Korman: 1. Predajňa Svet nápojov Prievidza, 05.04.2024 od 14:00 do 17:00…