Trikrát destilovaná írska whiskey The Whistler Oloroso Cask Finish s prémiovým obsahom jačmennej single malt whiskey zmiešanou s kukuričnou whiskey. Záverečne zrejúca v sudoch po oloroso sherry.
Írsky krém The Whistler Irish Cream je prvý likér na svete vyrobený z prestížne single pot still whiskey. Vyčnieva však aj vysokým obsahom smotany, alkoholu a podielu použitej whiskey. Delikatesa!
Írska whiskey Whistler Mosaic Marsala Cask je single grain whiskey, ktorá má za sebou ako zrenie v sudoch po bourbone, tak aj v sudoch po marsala víne zo Sicílie.
The Whistler Single Malt PX I Love You je 100 % jačmenná írska whiskey, ktorá 9 mesiacov záverečne zrela v sudoch po sherry Pedro Ximénez.
Whistler Double Oaked je ručne vyberaná prémiová írska whiskey namiešaná z 20 % single malt jačmennej whiskey a 80 % kukuričnej grain whiskey. Zrejúca najskôr v sudoch po bourbone a neskôr v sudoch po sherry.
Írska jačmenná single malt whiskey Whistler Single Malt Bodega Cask, ktorá dlhých 5 rokov zrela v sudoch po španielskom sherry.
Írska medová whiskey Whistler Irish Honey zrejúca v sudoch po bourbone a sherry. Ochutená pravým medom zo sadu.