Bunnahabhain Toiteach A Dhà
Zaregistrujte sa a získajte lepšie ceny
Ešte dnes osobne, alebo u vás do 5.9.2025
Posledné 3 kusyOsobný odber v 7 predajniach7 predajní
Škótska single malt whisky Bunnahabhain Toiteach A Dhà, v ktorej sa zľahka prelínajú tóny rašelinového dymu, olorosso sherry, dubového dreva a jačmenného sladu.
EAN: 5029704219063
Kód: BNT7G
Popis
Bunnahabhain Toiteach A Dhà je škótska single malt whisky z ostrova Islay, vyrobená z rašelinou zadymeného jačmenného sladu.
Toiteach A Dhà (vyslovuje sa Toch-ach ah-ghaa) v škótskej galčine znamená "Zadymená dvojka." Táto whisky je totiž pokračovaním zadymenej rašeliny v kombinácii s jemným single maltom Bunnahabhain. Jej chuť ovplyvnilo zrenie v amerických dubových sudoch po bourbone, no výrazný charakter získala práve vďaka zreniu v európskych sudoch po sherry.
Nefiltrovaná a nedofarbovaná whisky vo svojej prirodzenej podobe. Fľašovaná s 46,3 % obsahom alkoholu a balená v elegantnej darčekovej tube.
Vôňa a chuť
Farba:
svetlá, jantárovo-zlatá
Vôňa:
rašelinová, tóny sherry, bohato dubová
Chuť:
hrejivá rašelina, sladké oloroso sherry, bohatý dub a jemné papričky
Záver:
robustne dlhý

Dym

Dub

Pikantná

Sherry

Rašelina
Produkty podobnej vône a chuti
U nás sa poškodeného tovaru báť nemusíte
Vážení zákazníci, nemusíte sa báť, náš tovar je síce krehký, ale veľmi nám záleží, aby k vám dorazil v úplnom poriadku. viac o bezpečnom balení
Základné informácie
Značka
EAN
5029704219063
Druh whisky
Single malt
Krajina
Škótsko
Región
Islay
Vek
NAS (bez udania veku)
Balenie
Tuba
Objem
0.7 l
Alk.
46.3 %
Chuť a vôňa
Dym, Dub, Pikantná, Sherry, Rašelina
Druh sudu
Sherry, Bourbon
Pálenica
Bunnahabhain Distillery
Typ plnenia
Originálne plnenie liehovaru
Distribútor
Svet nápojov s.r.o., Oravická 615, 028 01 Trstená
Jednotková cena
71,29 € za 1l
Množstvo v kartóne
6 ks
27. 08. 2025
Prečo je whisky z Islay rašelinová? Zistite ako rašelina formovala chuť whisky na tomto ostrove a prečo sa dnes jedná o kultový región produkujúci škótsku whisky.
01. 08. 2025
V pulzujúcom srdci Los Altos de Jalisco, kde sa zem stretáva s modrou oblohou a duša Mexika prebúdza k vzrušujúcim melódiám mariachi hudby, sa zrodila La 7 Vidas Tequila Blanco a Reposado – nie len duch, ale zážitok, ktorý treba prežiť, pocítiť a zdieľať.
La 7 Vidas, vyrobená s vášňou a majstrovstvom z destilovanej modrej agávy, je dokonalou poctou mimoriadnej kráse a kultúre krajiny, ktorá…
Ďalšie produkty Bunnahabhain
S nami si vychutnáte ozajstné výhody