Dezinfekcia

( 4 produkty )
Filtrovanie
Cena do:
5
20
Zoradenie
Na stranu
Filter produktov

NOVINKA! Dezinfekčný alkohol na čistenie povrchov a 80% konzumný lieh na výrobu domácich bylinných tinktúr, likérov a rozpúšťanie propolisu pre včelárov - teraz s pohodlným doručením aj vo väčších množstvách až k vám domov!

Konzumný lieh je silný alkohol s všestranným použitím, ktorý má intenzívny antibakteriálny, antivirotický a protiplesňový účinok. Dezinfekcia alkoholom je účinnou pomocou nielen v období chrípok, viróz a pandémie koronavírusu.

Špeciálny 65% alkohol na dezinfekciu (nájdete ho pod názvom DEZINFEKT) sa používa neriedený a je určený primárne na čistenie a dezinfekciu povrchov predmetov, podláh a dezinfekciu rúk v predajniach aj v domácom prostredí.

Silnejší 80% lieh je vhodný aj na vnútorné použitie, ďalšie spracovanie a výrobu produktov do domácej lekárničky. Ide o ideálny alkohol na výrobu dezinfekčného gélu, čistiacich a dezinfekčných prostriedkov. Čistý 80% alkohol je vhodný aj na konzerváciu a výrobu kozmetiky, prírodných domácich liečiv, rastlinných macerátov, domácich bylinných tinktúr a likérov. Rozpúšťa účinné látky aj v rastlinách s vysokým obsahom éterických olejov a živíc. Použiť ho preto môžete aj na výrobu šalviovej, zázvorovej a nechtíkovej tinktúry, či ako alkohol na výrobu propolisovej tinktúry.

...zistiť viac skryť
Newsletter