Darčeková taška modrá lesklá na 2 fľaše
Zaregistrujte sa a získajte lepšie ceny
Dočasne vypredanéDostupných už len 38 ks v 4 predajniach
Elegantná a praktická lesklá modrá taška na darčeky, ktorá vynikne svojím lesklým modrým dizajnom. Ideálna na prepravu a prezentáciu dvoch fliaš.
EAN: 12345663
Kód: SVET2M
Popis
Táto darčeková taška je vyrobená z kvalitného papiera s pevnými uchami, ktoré zabezpečujú pohodlné nosenie. Lesklý povrch v sýtej modrej farbe dodáva taške luxusný vzhľad, ktorý zaujme pri každej príležitosti.
Je navrhnutá tak, aby spoľahlivo ochránila obsah – dve fľaše štandardnej veľkosti. Je to skvelý doplnok pre akýkoľvek dar, či už na oslavy, sviatky alebo iné významné momenty.
Vďaka svojmu praktickému a štýlovému prevedeniu je ideálnym riešením, ak chcete darčeky zabaliť jednoducho, no s eleganciou.
U nás sa poškodeného tovaru báť nemusíte
Vážení zákazníci, nemusíte sa báť, náš tovar je síce krehký, ale veľmi nám záleží, aby k vám dorazil v úplnom poriadku. viac o bezpečnom balení
Základné informácie
Značka
EAN
12345663
Krajina
Slovensko
Distribútor
Svet nápojov s.r.o., Oravická 615, 028 01 Trstená
Množstvo v kartóne
1 ks
02. 09. 2025
Na slovenskom trhu sa objavila novinka, ktorá sa nebojí ísť proti prúdu. Jon Rye Wanted je úplne nová whisky od spoločnosti Nicolaus, ktorá sa nesnaží konkurovať škótskym alebo írskym legendám ich históriou či mýtmi. Namiesto nekonečných príbehov o rodokmeni a starých sudoch prináša niečo odvážnejšie – čistú chuť a rebelský postoj.
Ako to vlastne vzniklo?
Myšlienka vytvoriť slovenskú whisky bez…
27. 08. 2025
Prečo je whisky z Islay rašelinová? Zistite ako rašelina formovala chuť whisky na tomto ostrove a prečo sa dnes jedná o kultový región produkujúci škótsku whisky.
Ďalšie produkty Svet nápojov
S nami si vychutnáte ozajstné výhody