Monin Mandľa 1 l je prémiový mandľový sirup s jemnou orieškovou chuťou, sladkým charakterom a elegantným mandľovým tónom. Tento obľúbený Monin sirup je výbornou voľbou pre každého, kto chce nápojom a dezertom dodať hladkú, jemne marcipánovú chuť.
Skvelo sa hodí ako sirup do kávy, najmä do latte, cappuccina, ľadovej kávy alebo kávových špecialít s čokoládou. Mandľová chuť krásne doplní espresso, mliečne nápoje aj rastlinné alternatívy a vytvorí príjemne sladký, orieškový profil.
Monin Almond využijete aj pri príprave koktailov, mocktailov, milkshakeov, horúcej čokolády, dezertov alebo domácich limonád. Výborne ladí s vanilkou, čokoládou, kávou, rumom, whiskey, ovocím aj smotanovými tónmi. Používa sa na prípravu klasického koktailu Mai-Tai.
Vďaka koncentrovanej chuti stačí malé množstvo na dosiahnutie výrazného výsledku. Monin Mandľa 1 l je praktický sirup do drinku, ktorý využijete doma, v kaviarni, bare aj profesionálnej gastronómii.

Výživové údaje na 100ml:
Kalorická hodnota: 1332kJ-319kcal; Tuk: 0g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0g; Sacharidy: 79,3g; z toho cukry: 79,3g; Bielkoviny: 0g; Soľ:0,03g.
