Výber skladovej dostupnosti Výber dostupnosti
Bratislava - Petržalka
Rusovská cesta 50
851 01 Bratislava
Po - Pi
10:00 - 20:00
(obedňajšia prestávka Z centra Bratislavy pôjdete smerom na ul. Staromestská. Prejdete cez Most SNP a dostanete sa na ul. Panónska cesta, kde zídete na výjazd Petržalka. Prejdete okolo pumpy Slovnaft a na najbližšej križovatke odbočíte vľavo. Dostanete sa na ul. Rusovská cesta a odbočíte na najbližšiu odbočku v pravo. Cesta trvá 7 až 10 minúť.)
Víkend
10:00 - 20:00
Bratislava - Nové mesto
Račianska 26/D
831 02 Bratislava
Po - Pi
10:00 - 20:00
(obedňajšia prestávka Z Račianskeho mýta ste v Urban Residence do 3 minút. Z križovatky Račianska-Pionierska sa k nám v závislosti od premávky dostanete do 5-10 minút. Parkovanie je možné v spoplatnenom podzemnom parkovacom areáli Urban Residence (prvých 15 minút je zadarmo). Vjazd je cez parkovaciu bránu z ulice Račianska. Nezabudnite si vziať do predajne aj parkovaciu kartu, po jej predložení vám v predajni odpípneme ďalších 30 minút parkovania zadarmo (v areáli Urban Residence sa za iných okolností každých 60 min parkovania spoplatňuje sumou 1 €).)
Víkend
10:00 - 20:00
Trnava
Novomestská 9765/4
917 01 Trnava
Po - Pi
10:00 - 20:00
(obedňajšia prestávka Z obchvatu I. triedy 51 na smer Bratislava zídete na zjazd Senica/Modra/Trnava a do 2 minút ste pri našej predajni. Ak idete po obchvate I. triedy 61 smer na Piešťany/Senica zídete na zjazd Modra/Trnava Centrum a do 2 minút ste pri našej predajni.)
Sobota
10:00 - 20:00
Nitra
Štúrova 1432/12
94901 Nitra
Po - Pi
10:00 - 18:00
(obedňajšia prestávka Smerom z centra zamierte na juhozápad na ul. Trieda Andreja Hlinku/64 smerom na Nábrežie mládeže. Pokračujte rovno na ul. Štúrova a odbočte na ul. Palánok. Na najbližšej odbočke vľavo uvidíte našu predajňu.)
Víkend
10:00 - 18:00
Prievidza
Andreja Hlinku 2993/13A
97101 Prievidza
Po - Pi
9:00 - 17:00
(obedňajšia prestávka Po hlavnej ceste 64/9 budete pokračovať centrom Prievidze smerom na sever. Na kruhovom objazde zídete tretím výjazdom na ul. Terézie Vansovej. Následne odbočíte na ul. Nová a pred prvou križovatkou na pravej strane uvidíte našu predajňu. Zo smeru Bojnice sa budete držať na ul. Bojnická cesta a zamierite smerom na ul. Andreja Hlinku. Z kruhového objazdu zídete druhým výjazdom a na ľavej strane uvidíte našu predajňu.)
Sobota
Zatvorené
Centrála Trstená
Oravická 615
028 01 Trstená
Po - Pi
8:00 - 15:00
(obedňajšia prestávka Z rýchlostnej cesty E77 zo smeru Tvrdošín zídete na zjazd Trstená/Suchá Hora. Odbočíte na najbližšej križovatke v pravo a do 1 minúty ste na našej centrále. Ak nejdete po rýchlostnej ceste stačí sa stále držať na hlavnej ceste smer Liesek/Čimhová. Následne na ypsilonovej križovatke odbočiť v pravo smerom na ul. Slovenského národného povstania/Oravická. Po jednom kilometri odbočíte v pravo a ste pri nás.)
Víkend
Zatvorené
Na stranu
Filter produktov

Cihuatán - Ron de El Salvádor je umelecko-remeselný rum inšpirovaný bohatou starovekou mytológiou sveta Mayov. Mayovia boli neutíchajúco zvedaví, čo ich priviedlo ku skúmaniu hviezd, matematiky, objavovaniu nových území a kreativite, ktorá predbehla svoju dobu. Tá istá zvedavosť sa v dnešnom svete stala podnetom pre vznik historicky prvého 100 % salvádorského rumu, ktorý je s láskou a hrdosťou vyrábaný v srdci mayského údolia Cihuatán v Strednej Amerike.

Práve tam sa pod ochranou pohoria Guazepa nachádza mladá a zatiaľ jediná salvádorská destilérka, ktorá vznikla v roku 2004. Štíty tohto pohoria bdejúceho nad údolím pripomínajú črty tváre spiacej ženy považovanej za strážkyňu a bohyňu plodnosti a prosperity údolia. Spiaca žena sa tak stala srdcom príbehu rumov Cihuatán a dizajnu jeho fliaš. Na každej z nich sa spiaca žena obracia na vybraných mayských bohov prihovárajúc sa za prosperitu okolitého údolia a jeho obyvateľov. Dizajn fliaš je prispôsobený jednotlivým edíciám rumu Cihuatán a dotvorený legendárnymi mayskými prvkami. Autentickosť tohto salvádorského rumu definitívne podčiarkuje lokálny proces výroby, ktorý od výsadby cukrovej trstiny až po fľašovanie rumu kompletne prebieha výhradne v Salvádore.

Značka Cihuatán ponúka stále edície, ale aj zberateľské rumy Cihuatán dostupné len v limitovaných počtoch fliaš. Prečítajte si ešte viac o rume Cihuatán v našom blogovom článku: Cihuatán: remeselný rum zo Salvádoru inšpirovaný mayskou mytológiou

...zistiť viac skryť
Newsletter