Prídte s nami degustovať jedinečné giny Malfy

Srdečne vás všetkých milovníkov ginu pozývame na degustáciu Malfy Ginu!

Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia, neváhajte! Degustácie máme pre vás pripravené hneď dve:

  • 22.9.2023 - na našej predajni Svet nápojov, Rusovská cesta 50 v čase od 16:30 do 19:30
  • 29.9.2023 - na našej predajni Svet nápojov, Račianska 26/D v čase od 16:30 do 19:30

Oboma degustáciami vás prevedie Gin Ambasádor Jakub Bobček.

Malfy Gin pochádza z talianskeho Amalfy pobrežia, ktoré je známe pre svoje vysoké kopce po celej dĺžke zvažujúce sa až k pobrežiu, a z ktorých je panoramatický výhľad do všetkých smerov. V Taliansku sa začal gin vyrábať už v 11. storočí, čo nám napovedá , že giny odtiaľto sú jedinečné! Malfy je ako toto pobrežie, svieži, ľahký, morský, citrusový a plný dotykov slnka. 

Na degustácii budete môcť ochutnať tieto giny:

Malfy Gin Originale

Talianska borievka, 5 botaník, talianska pramenitá voda, majstri liehovarníci Beppe a Carlo - toto všetko je zárukou vynikajúceho Malfy Ginu Originale. Malfy je tiež inšpirovaný divo rastúcimi borievkami, destiluje sa s bylinami, čím získava svoju jedinečnú arómu a chuť. Fľaša je inšpirovaná plesami, ktoré sa nachádzajú blízko liehovaru. Etiketa odráža snehovú pokrývku na vrchole hory Monviso.

Malfy Gin Con Limone

Malfy Gin s príchuťou citrónov sa stane Vaším neodmysliteľným spoločníkom počas horúcich letných dni. Vyniká v ňom práve dokonalá chuť zrelých citrónov z Amalfy pobrežia. Vďaka borievke a lahodným citrusom zažijete dokonalý príval vône a chuti s komplexnou dochuťou anízu a koriandru.

Malfy Gin Rosa

Talianska borievka a rebarbora, sicílsky ružový grapefruit, a 5 ďalších botanických prípravkov. Tento svetlý lahodný gin Malfy Rosa je ako žiadny iný. Sicílske ružové grapefruity dozrievané na slnku sa pestujú v citrusových hájoch na pobreží Stredozemného mora, kde hory zdravia more.

Malfy Gin Con Arancia

Malfy Con Arancia je pomarančový gin inšpirovaný slnkom zaliatym Amalfským pobrežím. Tento gin v sebe kombinuje chuť talianskych pomarančov so zrelými výberovými sicílskymi krvavými pomarančmi, ktoré sú premiešané s najlepšími botanikami a ručne zbieranými borievkami.

 

Newsletter