/
Prídte s nami degustovať jedinečné giny Malfy

Prídte s nami degustovať jedinečné giny Malfy

2 min.
18. 09. 2023
Prídte s nami degustovať jedinečné giny Malfy

Srdečne vás všetkých milovníkov ginu pozývame na degustáciu Malfy Ginu!

Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia, neváhajte! Degustácie máme pre vás pripravené hneď dve:

  • 22.9.2023 - na našej predajni Svet nápojov, Rusovská cesta 50 v čase od 16:30 do 19:30
  • 29.9.2023 - na našej predajni Svet nápojov, Račianska 26/D v čase od 16:30 do 19:30

Oboma degustáciami vás prevedie Gin Ambasádor Jakub Bobček.

Malfy Gin pochádza z talianskeho Amalfy pobrežia, ktoré je známe pre svoje vysoké kopce po celej dĺžke zvažujúce sa až k pobrežiu, a z ktorých je panoramatický výhľad do všetkých smerov. V Taliansku sa začal gin vyrábať už v 11. storočí, čo nám napovedá , že giny odtiaľto sú jedinečné! Malfy je ako toto pobrežie, svieži, ľahký, morský, citrusový a plný dotykov slnka. 

Na degustácii budete môcť ochutnať tieto giny:

Malfy Gin Originale

Talianska borievka, 5 botaník, talianska pramenitá voda, majstri liehovarníci Beppe a Carlo - toto všetko je zárukou vynikajúceho Malfy Ginu Originale. Malfy je tiež inšpirovaný divo rastúcimi borievkami, destiluje sa s bylinami, čím získava svoju jedinečnú arómu a chuť. Fľaša je inšpirovaná plesami, ktoré sa nachádzajú blízko liehovaru. Etiketa odráža snehovú pokrývku na vrchole hory Monviso.

Malfy Gin Con Limone

Malfy Gin s príchuťou citrónov sa stane Vaším neodmysliteľným spoločníkom počas horúcich letných dni. Vyniká v ňom práve dokonalá chuť zrelých citrónov z Amalfy pobrežia. Vďaka borievke a lahodným citrusom zažijete dokonalý príval vône a chuti s komplexnou dochuťou anízu a koriandru.

Malfy Gin Rosa

Talianska borievka a rebarbora, sicílsky ružový grapefruit, a 5 ďalších botanických prípravkov. Tento svetlý lahodný gin Malfy Rosa je ako žiadny iný. Sicílske ružové grapefruity dozrievané na slnku sa pestujú v citrusových hájoch na pobreží Stredozemného mora, kde hory zdravia more.

Malfy Gin Con Arancia

Malfy Con Arancia je pomarančový gin inšpirovaný slnkom zaliatym Amalfským pobrežím. Tento gin v sebe kombinuje chuť talianskych pomarančov so zrelými výberovými sicílskymi krvavými pomarančmi, ktoré sú premiešané s najlepšími botanikami a ručne zbieranými borievkami.

 

Odporúčame vám prečítať si aj
Zbierka: Z lásky k deťom
24. 03. 2022
Zbierka: Z lásky k deťom
Z lásky k deťom je občianske združenie, ktoré pomáha deťom po celej Orave v hmotnej núdzi. Za šesť rokov dokázalo zorganizovať 39 zbierok a charitatívnych akcií, 20 udalostí (táborov a pod.) a pomohli už viac ako 411 deťom. Táto téma nám je veľmi blízka, keďže minimálne jeden z nás pozná rodinu s deťmi, ktoré si zaslúžia lepší a ľahší život. Či už ide o týrané, zanedbané, postihnuté, choré alebo…
Pripravované degustácie 2024!
Pripravované degustácie 2024!
Milí naši zákazníci, pripravili sme si pre vás niekoľko zaujímavých degustácií, na ktorých nesmiete chýbať. Nech sa páči, vyberte si vyhovujúci dátum a miesto, zapíšte si ho do diára a nezabudnite prísť aj so skvelou náladou! Degustácia ginov Malfy a Monkey 47 Distillers Cup 2024. Monkey Gin je špeciálna limitovaná edícia, dostupnú iba pre Svet nápojov. Ochutnávky povedie gin ambasádor Jakub…