Kilchoman Tour 2023: Exkluzívna whisky, ktorú nájdeš iba u nás!

Čaká nás jedna z najvýznamnejších udalostí v oblasti whisky na Slovensku - Kilchoman Tour 2023.

Tento rok nás čaká skvelý zážitok, ktorý si budeme môcť vychutnať v spoločnosti jednej z najkvalitnejších škótskych destilériek - Kilchoman. Táto rodinná destilérka sa nachádza na ostrove Islay a špecializuje sa na výrobu Single Malt Whisky. The Kilchoman Land Rover spolu s celým teamom prejdú viac ako 8000 km cez 13 európskych krajín. V každej z nich si spravia zastávku, aby pre vás pripravili špeciálnu udalosť. Pre Slovensko si exkluzívne vybrali nás - Svet nápojov! 

Predstavujeme vám Kilchoman Single Malt 2023 European Tour - výrazne zadymenú limitovanú edíciu škótskej whisky z ostrova Islay. Whisky Kilchoman The European Tour zrela v sudoch po bourbone a portskom. Je fľašovaná o sile sudu s 58,5 % obsahom alkoholu a vyrobená len v počte 3325 fliaš. Práve s touto limitovanou fľašou bude Kilchoman Team cestovať po európskych mestách. 

Killchoman Tour 2023, Europe

Kilchoman Tour 2023 začína v našej predajni Svet nápojov na Rusovskej ceste 50 v Bratislave - 4. mája 2023 v čase od 16:00 do 18:00. U nás budete mať jedinečnú možnosť zakúpiť si túto limitovanú fľašu.Ku každej zakúpenej fľaši dostanete špeciálne tričko Kilchoman Tour 2023 zdarma!  

Tour ďalej pokračuje o 19:00 v Izzy Pube v Bratislave a bude pozostávať z niekoľkých častí, ktoré vám umožnia získať hlbšie poznatky o svete whisky. Táto udalosť je spoplatená a bude potrebné zaplatiť vstupné na degustáciu. Robin Bignal a jeho výrobný tím budú v priamom prenose z liehovaru vysvetľovať, ako sa vyrába tento jedinečný destilát a odkiaľ sa berú jeho vône a chute. Potom nasleduje degustácia, kde budete mať príležitosť ochutnať niektoré z najlepších whisky, ktoré Kilchoman ponúka. Aj tu bude ešte možné zakúpiť si limitovanú fľašu Kilchoman Single Malt 2023 European Tour.

Kilchoman Tour je príležitosťou pre všetkých nadšencov whisky, ktorí chcú získať hlbšie poznatky o procese výroby whisky a ochutnať niektoré z najkvalitnejších whisky spoločnosti Kilchoman. Okrem toho, bude možné sa stretnúť s odborníkmi z destilérie, ktorí nám poskytnú vzácne informácie o histórii značky, procese výroby a tajomstvách skvelých whisky. Nenechajte si ujsť túto udalosť. Srdečne vás očakávame! 

Killchoman Tour 2023, Europe

Newsletter