Equiano: Celosvetová súťaž s hlavnou výhrou 2000 libier!

Je vašou záľubou tvoriť si unikátne kokteily? Toto je pre vás dokonalá príležitosť! Anglická značka Equiano Rum Co prichádza prvýkrát s celosvetovou súťažou v mixológii. Pandémia Covid-19 spôsobila, že sa zavreli všetky bary, a kvôli tomu sme si naše obľúbene drinky museli miešať doma. Práve preto Equiano prišli s nápadom vytvoriť celosvetovú súťaž v miešaní drinkov, do ktorej sa môže zapojiť každý!

Rum Equiano, cocktail a logo súťaže

Súťaž je cielená pre talentovaných Bartendrov (barmanov), ktorí majú v obľube tvorbu rôznych miešaných drinkov. Do súťaže je potrebné vytvoriť jedinečný drink, ktorý je inšpirovaný Afrikou alebo Karibikom s tým, že musí obsahovať rum Equiano alebo Equiano Light

■ Bartenders:

1, Hlavnú cenu, ktorú môžete získať je 2000 £ (2 399,87 €)
2, Za druhé miesto získate 1000 £ (1 199,93 €)
3, miesto 500 £ (599,97 €)
4, a 5, miesto 250 £ (299,98 €)

Ale to však nie je všetko! Ak sa dostanete medzi prvých 5 kvalifikovaných, bude váš cocktail predávaný v niekoľkých najlepších svetových baroch. Taktiež sa stanete hlavnou tvárou knihy Equiano’s International Cocktail Book.

Podmienky

1, Zaregistrovať sa musíte na webe do 30. apríla 2022.
2, Drink musí byť inšpirovaný Afrikou alebo Karibikom, či už ingredienciami, názvom, spôsobom výroby, niekým alebo niečím.
3, Musíte vypísať presnú receptúru a postup výroby + pridať obrázok hotového drinku spolu s rumom Equiano alebo Equiano Light.
4, Všetky podmienky nájdete na oficiálnej stránke Equiano. Stačí kliknúť sem.

Šek s výhrou 2000 libier.

Súťaž

Súťaž prebieha na oficiálnej stránke https://equianorum.com/. Vďaka tomu, že sme distribútorom tejto skvelej značky, môžete si zakúpiť ich produkty na našej stránke. Pre viac informácií a registráciu stačí kliknúť na zelené tlačidlo nižšie.

■ Hometenders: 

Ak síce nie ste barmani, ale miešanie drinkov vás veľmi baví, do súťaže sa viete zapojiť aj vy. Môžete vyhrať párty pre vás a aj vašich kamarátov v najlepšom podniku na Slovensku. Zdieľajte svoje súťažné fotografie na Instagrame s hashtagom #EquianoCompetition a zapojte sa tak do súťaže o ročnú dodávku rumu Equiano! Potešíte nás aj označením @svetnapojov alebo #svetnapojov. Podmienky sú rovnaké ako pre Bartenders. Všetky pravidlá nájdete na oficiálnom webe Equiano.

Newsletter