Vyhraj 3 x 15 ročnú whisky Glenfiddich

 

Vyhraj jednu z najpredávanejších whisky na svete - Glenfiddich 15 ročnú! 

Kúp akýkoľvek produkt značky Glenfiddich v období 16.9. - 16.10. a si automatický zaradený do žrebovania o 3 x výhru.

Súťaž ukončená.

Výhercovia:

Eva B. (obj. č. 2103048043)
Viliam O. (obj. č. 2103048658)
Dušan J. (obj. č. 2103046187)

Skrátené pravidlá:

Vyhlasovateľ súťaže: Svet nápojov s.r.o., Oravická 615, 02801 Trstená
Trvanie súťaže: 16.9.2021 - 16.10.2021
Výhra: Glenfiddich 15 ročná whisky
Počet výhercov: 3
Zaradenie do súťaže: Každá online objednávka na www.svetnapojov.sk, ktorá obsahuje aspoň jeden produkt značky Glenfiddich je automaticky zaradená do súťaže o Glenfiddich 15 ročnú whisky. Jedna objednávka = jedno zaradenie do súťaže. Čím viac objednávok spravíte, tým väčšia je vaša šanca na výhru.

Kompletný štatút spotrebiteľskej súťaže nájdete tu.

O výhre: Glenfiddich 15 ročná

Škótska Single Malt 15-ročná whisky Glenfiddich je jedna z najpredávanejších čistých sladových whisky. Zrie v amerických ex-bourbon sudoch, portugalských ex-sherry sudoch a následne dozrieva metódou Solera v panenských dubových sudoch. Na dozrievanie a proces destilácie dozeral Malt Master destilérky Glenfiddich.

Farba: zlatá, mierne červené odtiene
Vôňa: zaujímavá, komplexná, sladká, med, fondán, tmavé ovocie
Chuť: hladká, sherry, marcipán, škorica, zázvor, dub
Záver: bohatý, jemne hrejivý, dlhotrvajúci

O značke Glenfiddich:

Glenfiddich je jedným z troch liehovarov vo vlastníctve Williama Granta, ktoré ležia v relatívnej vzájomnej blízkosti na severe Dufftown, duchovného srdca Speyside. Založil ho v roku 1886 William Grant of Mortlach a momentálne je jedným z troch liehovarov, ktoré plnia whisky do fliaš priamo na mieste a má kotly s celkovou ročnou kapacitou 10 miliónov litrov. Okrem toho necháva Glenfiddich zrieť svoju jednodruhovú whisky vo vlastných štyridsiatich troch skladoch s kapacitou 800 000 súdkov. Slad sa kupuje a časť z neho sa skladá zo sladu, ktorý sladovel v susediacom liehovare Balvenie. Glenfiddich sa teší celosvetovej popularite a je to najpredávanejšia jednodruhová whisky nielen v UK, ale na celom svete. 

Newsletter