12.07. 2022
Gin
Sir Edmond: Prvý gin infuzovaný bourbon vanilkou

Pred malou chvíľkou k nám dorazil kamión z Holandska plný osviežujúcich prekvapení! Oznamujeme vám, že vďaka nášmu profesionálnemu tímu sme sa stali distribútorom fantastického vanilkového ginu značky Sir Edmond

Je výnimočný krásnym dizajnom no najmä perfektnými ingredienciami, z ktorých je gin vyrobený. Momentálne existuje len 7 vybraných krajín ako, Taliansko, Grécko, Slovinsko, Maďarsko, Chorvátsko, Holandsko a po novom aj Slovensko, ktoré distribuujú tento gin.

Sir Edmond je cenovo dostupný gin, ktorý vám po prvom dúšku zničí všetky predsudky a roztancuje vaše chuťové poháriky svojou neodolateľnou vanilkovou chuťou. Je precízne infuzovaný bourbon vanilkou, ktorá pochádza z ostrova Réunion, kde je pestovaná miestnymi farmármi bez pomoci akýchkoľvek hnojív a pesticídov.

Má výraznú vanilkovú vôňu s tónmi citrusov, korenia a borievok, ktorá vám od úžasu vyrazí dych. Názov ginu pochádza od Edmonda Albiusa, ktorý je priekopníkom metódy rýchleho opelenia kvetov vanilky. 

Sme hrdí na to, že môžeme poskytnúť naším zákazníkom len ten najkvalitnejší alkohol z rôznych kútov sveta prednostne. Na zdravie!

Ak sa vám už zbiehajú sliny a túžite po jeho ochutnaní, môžete si ho objednať na našom e-shope buď sám alebo vo výhodnom sete spolu s tonikmi, stačí kliknúť sem!

Newsletter