/
Kilchoman Tour 2024: Exkluzívna whisky, ktorú nájdeš iba u nás!

Kilchoman Tour 2024: Exkluzívna whisky, ktorú nájdeš iba u nás!

2 min.
28. 03. 2024
Kilchoman Tour 2024: Exkluzívna whisky, ktorú nájdeš iba u nás!

Čaká nás jedna z najvýznamnejších udalostí v oblasti whisky na Slovensku - Kilchoman Tour 2024.

Tento rok nás čaká skvelý zážitok, ktorý si budeme môcť vychutnať v spoločnosti jednej z najkvalitnejších škótskych destilériek - Kilchoman. Táto rodinná destilérka sa nachádza na ostrove Islay a špecializuje sa na výrobu Single Malt Whisky. The Kilchoman Tour spolu s celým teamom prejdú viac ako 8000 km cez 12 európskych krajín. V každej z nich si spravia zastávku, aby pre vás pripravili špeciálnu udalosť. Pre Slovensko si exkluzívne vybrali nás - Svet nápojov! 

Predstavujeme vám Kilchoman Uniquely Isly Batch Strength - táto single malt whisky predstavuje prirodzenú silu a morský charakter liehovaru Kilchoman. Intenzívny ostrovný destilát zreje v čerstvo vypálených sudoch po červenom víne, v sudoch po sherry Oloroso a v sudoch po bourbone.

Práve s touto limitovanou fľašou bude Kilchoman Team cestovať po európskych mestách. 

Kilchoman Tour 2024 začína v našej predajni Svet nápojov na Rusovskej ceste 50 v Bratislave - 12. apríla 2024 v čase od 16:00 do 18:30. U nás budete mať jedinečnú možnosť zakúpiť si túto limitovanú fľašu. 

Tour ďalej pokračuje o 18:30 v Izzy Pube v Bratislave a bude pozostávať z niekoľkých častí, ktoré vám umožnia získať hlbšie poznatky o svete whisky. Táto udalosť je spoplatená a bude potrebné zaplatiť vstupné na degustáciu. Robin Bignal a jeho výrobný tím budú v priamom prenose z liehovaru vysvetľovať, ako sa vyrába tento jedinečný destilát a odkiaľ sa berú jeho vône a chute. Potom nasleduje degustácia, kde budete mať príležitosť ochutnať niektoré z najlepších whisky, ktoré Kilchoman ponúka. Aj tu bude ešte možné zakúpiť si limitovanú fľašu Kilchoman Uniquely Isly Batch Strength.

Kilchoman Tour je príležitosťou pre všetkých nadšencov whisky, ktorí chcú získať hlbšie poznatky o procese výroby whisky a ochutnať niektoré z najkvalitnejších whisky spoločnosti Kilchoman. Okrem toho, bude možné sa stretnúť s odborníkmi z destilérie, ktorí nám poskytnú vzácne informácie o histórii značky, procese výroby a tajomstvách skvelých whisky. Nenechajte si ujsť túto udalosť. Srdečne vás očakávame! 

Odporúčame vám prečítať si aj
Pridajte ku kvetom niečo extra! 14 tipov na originálny alko darček k MDŽ
27. 02. 2023
Pridajte ku kvetom niečo extra! 14 tipov na originálny alko darček k MDŽ
Už onedlho ulice, kancelárie aj vázy v našich domácnostiach zaplaví vôňa kvetov, ktorá každému napovie, že jeden svetový deň sme si vyhradili aj pre vyjadrenie našej lásky, oddanosti a záujmu o nežnejšie pohlavie. Medzinárodný deň žien sa blíži rýchlosťou blesku. Ak ho nechcete len narýchlo odbiť kvetom z najbližšieho obchodu, ale ženy, ktoré pre vás znamenajú niečo viac, prekvapiť hodnotnejším a…
Voľná pracovná pozícia - IT špecialista
Voľná pracovná pozícia - IT špecialista
IT špecialistaSvet nápojov s.r.o. Miesto práceOravická, Trstená, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu) Druh pracovného pomeruplný úväzok, skrátený úväzok, živnosť Termín nástupudohodou Mzdové podmienky (brutto)1 500 - 2 000 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a zručností Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednostiDo nášho…