/
Kilchoman Tour 2024: Exkluzívna whisky, ktorú nájdeš iba u nás!

Kilchoman Tour 2024: Exkluzívna whisky, ktorú nájdeš iba u nás!

2 min.
28. 03. 2024
Kilchoman Tour 2024: Exkluzívna whisky, ktorú nájdeš iba u nás!

Čaká nás jedna z najvýznamnejších udalostí v oblasti whisky na Slovensku - Kilchoman Tour 2024.

Tento rok nás čaká skvelý zážitok, ktorý si budeme môcť vychutnať v spoločnosti jednej z najkvalitnejších škótskych destilériek - Kilchoman. Táto rodinná destilérka sa nachádza na ostrove Islay a špecializuje sa na výrobu Single Malt Whisky. The Kilchoman Tour spolu s celým teamom prejdú viac ako 8000 km cez 12 európskych krajín. V každej z nich si spravia zastávku, aby pre vás pripravili špeciálnu udalosť. Pre Slovensko si exkluzívne vybrali nás - Svet nápojov! 

Predstavujeme vám Kilchoman Uniquely Isly Batch Strength - táto single malt whisky predstavuje prirodzenú silu a morský charakter liehovaru Kilchoman. Intenzívny ostrovný destilát zreje v čerstvo vypálených sudoch po červenom víne, v sudoch po sherry Oloroso a v sudoch po bourbone.

Práve s touto limitovanou fľašou bude Kilchoman Team cestovať po európskych mestách. 

Kilchoman Tour 2024 začína v našej predajni Svet nápojov na Rusovskej ceste 50 v Bratislave - 12. apríla 2024 v čase od 16:00 do 18:30. U nás budete mať jedinečnú možnosť zakúpiť si túto limitovanú fľašu. 

Tour ďalej pokračuje o 18:30 v Izzy Pube v Bratislave a bude pozostávať z niekoľkých častí, ktoré vám umožnia získať hlbšie poznatky o svete whisky. Táto udalosť je spoplatená a bude potrebné zaplatiť vstupné na degustáciu. Robin Bignal a jeho výrobný tím budú v priamom prenose z liehovaru vysvetľovať, ako sa vyrába tento jedinečný destilát a odkiaľ sa berú jeho vône a chute. Potom nasleduje degustácia, kde budete mať príležitosť ochutnať niektoré z najlepších whisky, ktoré Kilchoman ponúka. Aj tu bude ešte možné zakúpiť si limitovanú fľašu Kilchoman Uniquely Isly Batch Strength.

Kilchoman Tour je príležitosťou pre všetkých nadšencov whisky, ktorí chcú získať hlbšie poznatky o procese výroby whisky a ochutnať niektoré z najkvalitnejších whisky spoločnosti Kilchoman. Okrem toho, bude možné sa stretnúť s odborníkmi z destilérie, ktorí nám poskytnú vzácne informácie o histórii značky, procese výroby a tajomstvách skvelých whisky. Nenechajte si ujsť túto udalosť. Srdečne vás očakávame! 

Odporúčame vám prečítať si aj
Svadobný servis
09. 06. 2022
Svadobný servis
Pre nás všetkých je svadba jeden z najlepších a najšťastnejších dní v živote. Každá nevesta a ženích chcú mať svoju svadbu perfektnú v každom ohľade. Je samozrejmé, že na svadbe nesmie chýbať krásna výzdoba, výborné jedlo a jednoznačne kvalitný alkohol, bez ktorého by to jednoducho nebolo ono. Aký alkohol, však nie je jediná otázka. Koľko alkoholu je dilema, ktorou sa trápi každý pár do…
Prídte s nami degustovať jedinečné giny Malfy
18. 09. 2023
Prídte s nami degustovať jedinečné giny Malfy
Srdečne vás všetkých milovníkov ginu pozývame na degustáciu Malfy Ginu! Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia, neváhajte! Degustácie máme pre vás pripravené hneď dve: 22.9.2023 - na našej predajni Svet nápojov, Rusovská cesta 50 v čase od 16:30 do 19:30 29.9.2023 - na našej predajni Svet nápojov, Račianska 26/D v čase od 16:30 do 19:30 Oboma degustáciami vás prevedie Gin Ambasádor…