Veľkonočný set Le Philtre Organic Vodka
Vodka Le Philtre sa vyrába v regióne Cognac v destilérke Maison Villevert podľa princípov ekologickej výroby: používa sa len bio zimná pšenica a voda z prameňa Gensac.
Destiluje sa šesťkrát, vrátane finálnej destilácie v medenom alambiku, čo jej zabezpečuje mimoriadnu čistotu. Fľaša je unikátna - vyrobená zo 100 % recyklovaného skla, čím odráža udržateľný prístup značky.
Vôňa vodky je plná jemných pražených tónov mandlí, bieleho korenia a kvetinových nuáns. Chuť má hodvábnu textúru, s nádychom pšenice, vanilky a ľahkej minerality.
Le Philtre je výborná čistá, dobre vychladená (4 - 6 °C) alebo ako základ jemného koktailu - napríklad vodka highball s citrónovou kôrou či horskou minerálnou vodou.
Doprajte si extra suché talianske prosecco Giusti Rosalia Prosecco DOC Brut. Ide o biele šumivé víno vyrobené z tých najkrajších strapcov hrozna odrody Glera z viníc ležiacich vo vinohradníckej oblasti Veneto, oblasť Piave Marca Trevigiana, v obci Nervesa della Battaglia (Taliansko), vo vinohradoch panstva "Rosalia".
Vinifikácia bieleho vína má postup: mäkké lisovanie odkôstkovaného hrozna, čírenie získaného muštu a následné kvasenie vybranými kvasinkami pri veľmi nízkych teplotách. Potom nasleduje prise de mousse v autokláve.
Pod vinicami sa nachádza stredne ťažká pôda s prítomnosťou skeletu. Vinice Glera vyrábajú víno systémom Sylvoz s premenlivou hustotou.
Výborne sa hodí ako aperitív, na prípitok pri výnimočných momentoch, ale aj pre vychutnávanie počas jedla.
Podávajte pri teplote 6 - 8 °C.
Skladujte na chladnom mieste bez dosahu svetla a zdrojov tepla.
Mozart Chocolate Coconut je bezlakózový likér vyrobený len z prírodných ingrediencií, ktorý vám urobí radosť lahodnou kombináciou čokolády a karibikom voňajúceho kokosu. Má harmonickú, osviežujúco ľahkú chuť, v ktorej sa prelína prirodzene bezlaktózové kakaové maslo s tropickým kokosom do krémového až jemne penovo nadýchaného likéru.
Čokoládovo-kokosový likér Mozart Chocolate Coconut má všestranné využitie. Vyskúšajte ho samostatne, ako súčasť čokoládových koktejlov či ako tajomne lahodnú ingredienciu v sladkých dezertoch od tradičných palaciniek a pudingu, cez koláče, cheescaky, tartaletky až po zmrzlinu a iné sladké potešenia.

