/
Wolfie's

Wolfie's

Wolfie's Blended Scotch Whisky je unikátna whisky, ktorá je vyrábaná v liehovare Loch Lomond a je vytvorená svetoznámym rockerom Rodom Stewartom.

 

Wolfie's
Wolfie's Blended Scotch Whisky
Wolfie's Blended Scotch Whisky

Blended škótska whisky s príchuťou hrejivej škorice, čerstvej vanilky a pečeného jablka má jemné tóny sladkej rašeliny a hrušiek v sirupe, predtým ako sa zakončí kandizovanou citrusovou kôrou a jemným dubovým korením.

 

 

Spolupráca
Spolupráca

Rocker, ktorý nedávno ukončil sériu vystúpení v Severnej Amerike, a generálny riaditeľ spoločnosti Wolfie's Duncan Frew, veterán v oblasti whisky a liehovín - Rod Stewart, ten stojí za touto jedinečnou whisky.

Whisky!
Whisky!

Destilovaná na brehu jazera Loch Lomond, Wolfie's je blended škótska whisky s obsahom 40 % alkoholu, ktorá spája obilnú a sladovú whisky, čoho výsledkom je jemne rašelinová, hladká výsledná zmes. Whisky zrela v ex-bourbon amerických dubových sudoch.

Zmes s ROCK'N'ROLLOVÝM dedičstvom
Zmes s ROCK'N'ROLLOVÝM dedičstvom

Fľaša whisky Wolfie's s reliéfom "Rhythm of My Heart" na dne. Balenie bolo starostlivo premyslené. Na spodnej časti fľaše je na skle vyrazený text "Rhythm of My Heart", čo je odkaz na úvodnú pieseň zo Stewartovho albumu Vagabond Heart z roku 1991. Samotná pieseň potvrdzuje Stewartov škótsky pôvod a melódiu si prispôsobil z tradičnej ľudovej piesne Loch Lomond. Vzhľadom na jej dlhoročnú históriu a povesť, whisky Wolfie's vyrába a plní výrobca whisky Loch Lomond.

Idea
Idea

Rod Steward povedal: 

"Pre mňa Wolfie's zobrazuje bezstarostné správanie mojich roztopašnejších dní a vzrušenie z toho, čo mi život stále ponúka - LET THE GOOD TIMES ROLL ".

Drinky
Drinky

Obľúbený Rodov drink, pomenovaný po ňom: ROD ROY

Teplé vanilkové tóny Wolfieho sa spájajú so sladkým jablkom.

Ingrediencie:
50 ml škótskej whisky Wolfie's
20 ml jablkového schnapsu
15ml sladkého vermutu
Kvapka bitteru
Škoricový cukor na posypanie

Postup:
Všetky ingrediencie miešajte v koktailovom šejkri naplnenom ľadom, kým nebudú dobre vychladené. Dvakrát preceďte do klasického pohára typu coupe.

Ozdobte citrónom, čerešňou a veľmi jemným posypom škoricovým cukrom.

Ďalšie skvelé recepty na drinky nájdete tu.