Papa's Pilar - dobrodružný rum Ernesta Hemingwaya!

Je nám veľkou cťou, že vám môžeme oznámiť, že sme sa stali distribútorom značky rumov Papa's Pilar! Ak je vám tento názov povedomý, určite sa vám spája so svetoznámym spisovateľom Ernestom Hemingwayom.

Prečo? Ernest Hemingway - známy aj ako Papa (jeho prezývka) - bol mužom mnohých vecí. Bol to spisovateľ, voľnomyšlienkár, dobrodruh, športovec, rybár a búrlivák. Neustále cestoval z jedného prístavu do druhého a zbieral príbehy, z ktorých každý bol epickejší ako ten predchádzajúci. Papa's Pilar, príznačne pomenovaný po samotnom otcovi a jeho lodi Pilar, bol vytvorený tak, aby využil toto myslenie. Je to pocta Hemingwayovým dobrodružstvám a inšpirácia pre tie vaše.

Rum Papa's Pilar je skutočnou spoluprácou s Hemingwayovou rodinou. Rodina Hemingwayovcov & Papa's Pilar Rum spoločne prispeli miliónmi dolárov na komunity, ktoré podporujú gramotnosť, ochranu životného prostredia, obnovu útesov a ďalšie hodnotné iniciatívy, na ktoré by bol samotný Hemingway hrdý.

Destilérka sídli v Key Weste na Floride. Značka verí v zachovanie toho, na čom záleží. Zaviazali sa k trvalo udržateľným postupom vo výrobe a etickému rybolovu. V pravom Hemingwayovom duchu, Papa's Pilar spolupracuje s miestnymi a národnými charitatívnymi nadáciami, ktoré podporujú ochranu a zachovanie oceánov.

Predstavme si výborne rumy Papa's Pilar:

Papa's Pilar Dark Rum

Papa's Pilar Dark Rum sa vyrába z rôznych druhov rumu, ktoré sa spolu miešajú a dozrievajú. Obsahuje 9 rôznych rumov z oblastí ako Barbados, Dominikánska republika, Venezuela, Panama a Florida. Tento rum zreje v rôznych druhoch sudov vrátane ex-bourbon z amerického duba, ex-port wine a ex-sherry Oloroso. To mu dodáva bohatú a komplexnú chuť.

Papa's Pilar Spanish Sherry Casks

Papa's Pilar Spanish Sherry Casks sa vyrába z rôznych druhov rumu, ktoré sa spolu miešajú a dozrievajú. Obsahuje 9 rôznych rumov z oblastí ako Barbados, Dominikánska republika, Venezuela, Panama a Florida, charakteristické príchute sušeného ovocia a korenia mu dodáva zrenie v sudoch po sherry. Tento rum zreje v rôznych druhoch sudov vrátane ex-bourbon z amerického duba, ex-port wine a ex-sherry Spanish Oloroso.

Papa's Pilar Rye Whiskey Barrel Finished Rum

Papa's Pilar Rye Whiskey Barrel Finished Rum obsahuje 9 rôznych rumov z oblastí ako Barbados, Dominikánska republika, Venezuela, Panama a Florida, čo mu dodáva komplexnú chuť. Tento rum zreje v rôznych druhoch sudov vrátane ex-bourbon z amerického duba, ex-port wine, ex-sherry Spanish Oloroso a nakoniec sa dokončuje v sudoch z bieleho duba, v silne zuhoľnatených sudoch po raz použitej Rye whiskey.

Papa's Pilar Blonde Rum

Papa's Pilar Blonde Rum sa vyrába z rôznych druhov rumu, ktoré sa spolu miešajú a dozrievajú. Obsahuje 6 rôznych rumov z oblastí ako Barbados, Dominikánska republika, Venezuela, Panama a Florida. Výrobcovia mali zámer vrátiť sa k ľahšiemu rumu a jeho koreňom do 30. a 40. rokov, keď si Papa (Hemingway) vychutnával rum v Key Weste a na Kube a nechtiac vytvorili novú kategóriu - svetlý blond rum. Blond rum je namiešaný v ex-bourbon a ex-sherry Spanish Oloroso sudoch.

Aj vizuál fľaší je unikátny! Sú inšpirované poľnými fľašami, ktoré sa používali počas 2. svetovej vojny.

Vyberte si z našej ponuky Papa's Pilar, teraz v špeciálnej uvádzacej v akcii alebo v mimoriadne výhodných setoch!

Newsletter