MASTERCLASS NO.2 - Big story v Bánovciach nad Bebravou
Autor článku: René Čicmanec

@bigstorycaffe Veľmi zaujímavý podnik v centre malého mestečka Bánovce nad Bebravou. Bánovce sú známe hlavne potravinárskou výrobou a obuvníckym priemyslom. V kotline medzi Strážovskými vrchmi a Považským Inovcom ma ale naozaj milo prekvapilo aj to, že som tu našiel veľmi zaujímavý koncept Big Story caffe & bistro. Bistro, ktorého príbeh sa píše od roku 2014.

Prednáška Black Tot

Cieľom majiteľov bolo vytvoriť niečo nové, niečo, do čoho budú môcť vložiť celé svoje srdce, nápady, vízie, celý svoj život. Okrem lahodnej kávy si tu určite pochutíte na namakaných palacinkách, úžasných burgroch, domácich limonádach, vínku, kvalitnom pive a nepochybne na rumoch, ktoré sa aj v tomto podniku v poslednej dobe tešia popularite. Black Tot v ich portfóliu nemohol chýbať!

pohare- blacktot

Som veľmi rád, že som Black Tot Masterclass mohol prebehnúť i v tomto podniku. Vidieť, že majiteľom sa práca stala koníčkom a naozaj ju milujú. Mne osobne sa najviac páči „podbránie“, ktoré je naozaj čarovné! Svetielka, doplnky, kvety, všetko spolu ladí a vytvára nepopísateľnú atmosféru. Názov „Big Story“ vystihuje ako podnik, tak i samotných majiteľov. Je to ich veľký životný príbeh!

ochutnávka BlackTot

Masterclass bol skvelý. Uvoľnená atmosféra, smiech, nové informácie, celkovo veľmi príjemné chvíle v spoločnosti ľudí, ktorý majú záujem posúvať sa vpred!

Ďakujem a teším sa na ďalšie chvíle s ľuďmi, ktorý prepadli svetu rumu a chcú sa dozvedieť viac o tomto úžasnom nápoji.

renecicmanec_rumlover

Enjoy your sip!

 

Ak aj vy chcete mat masterclass vo Vašom podniku, ozvite sa nám a pripravíme Vám podujatie na mieru.

Newsletter