Kód - AM-7E

Mansinthe Absinthe

45,80 € s DPH
Dočasne vypredané
Produkt je bohužial vypredaný a momentálne sa nedá objednať online.
Mansinthe bol vytvorený v liehovare Matter Distillery neďaleko Bernu a pomáhal ho vyvíjať master distiller Olivier Matter a Marilyn Manson. ... zistiť viac
Objem 0.7 l
Alk. 66.6 %
Predošlý/nasledujúci produkt
Heureka - Overené zákazníkmi
99%(8006 recenzií)
zákazníkov odporúča nákup v našom obchode
Shop roku
SHOPROKU 2021
6. rok po sebe sme získali ocenenie Heureka - SHOPROKU

Popis

Mansinthe bol vytvorený v liehovare Matter Distillery neďaleko Bernu a pomáhal ho vyvíjať master distiller Olivier Matter a Marilyn Manson. Manson je už niekoľko rokov nadšený fanúšik absintu a intenzívne sa zapojil do vývoja tohto dobre vytvoreného nápoja. Od ochutnávania vzoriek po poskytovanie recenzií a prepožičanie svojho umenia na etiketu pokračuje v tradícii kontroverzného umelca inšpirovaného zelenou vílou.

Mansinthe využíva množstvo rastlín, vrátane paliny, zeleného anízu a florentského feniklu, a tento destilát je zredukovaný na svoju fľaškovaciu silu pomocou vody z Álp.

Výsledkom je nezvyčajný absint pútavej zložitosti. V pohári je energický a prírodne zelený so svetlomodrými odrazmi a pomaly sa tvoriaci zákal (louche) je nepriehľadný a opalizujúci. Pižmové a zemité arómy alpských bylín a kvetov uvádzajú zaoblenú, lahodnú a maslovú chuť s osviežujúcim a pretrvávajúcim finišom.

Základné informácie

EAN
7640105020638
Balenie
Bez obalu
Objem
0.7 l
Alk.
66.6 %
Jednotková cena
65,43 € za 1l
* Možnosť zakúpiť v kartóne po 6ks
Newsletter