Prepravca DPD dňa 31.12 nedoručuje balíky. Vaše objednávky budú odoslané 4.1.2016. Osobný odber v Bratislave možný 31.12. od 10:00 do 13:00.

Russian Standard Platinum Vodka 3l

objem: 3,0l  | obsah alkoholu: 40%

Russian Standard Platinum využíva špeciálne strieborné filtre, ktoré zdokonaľujú čistotu produktu. Tento moderný a drahý proces, vytvára vodku s mimoriadnou a jedinečnou hebkosťou. Špeciálne upravené fľaše pomáhajú udržať vodku v chlade.

Vaša cena 81,90 € s DPH

Dostupnosť: na sklade 3 - 5 kusov

DK029

Vodka Russian Standard Platinum 3l

Russian Standard kombinuje tradície najvyššej kvality ruskej vodky s modernými metódami destilácie. Plne spĺňa najprísnejšie požiadavky klasickej receptúry vyvinutej Dmitrym Mendellevom v roku 1894 na žiadosť cisárskeho dvora v Petrohrade.

 

Russian Standard Platinum zvyšuje tento klasický vzorec využívajúc špeciálne strieborné filtre, ktoré zdokonaľujú čistotu produktu. Tento moderný a drahý proces, vytvára vodku s mimoriadnou a jedinečnú hebkosťou. Špeciálne upravené fľaše pomáhajú udržať vodku v chlade.

 

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, chráňte Platinum pred mrazom. Iba slabé vodky vyžadujú zmrazenie, aby sa zamaskovala ostrosť a zápach z chudobnej destilácie. Užite si Russian Standart Platinum chladenú, nemrazenú...

Informácie

Nakupujte u nás

Objednávka

Nájdete nás aj na Google+

Prečo nakupovať alkohol u nás

Predaj alkoholu je našou náplňou od roku 1993, a za túto dobu sme obslúžili tisícky spokojných zákazníkov. Sme stabilná firma zameraná predovšetkým na kvalitný alkohol. Ponúkame Vám stovky nápojov od bežných druhov ako je vodka, rum, whisky, koňak po exotickejšie ako aquavit, cachaca, mezcal a iné. Máme viac ako 100 000 položiek skladom a to čo si objednáte Vám okamžite expresne pošleme. Nakupovanie u nás je bezpečné. Náš e-shop sme vytvorili tak, aby bol Váš nákup príjemným zážitkom.

Predávame len originálny a značkový alkohol

Všetky alkoholické nápoje pochádzajú od známych značiek a sú zaručene originálne. V našej ponuke nájdete značky ako Absolut, Captain Morgan, Finlandia, Hennessy, Chivas Regal, Jack Daniels, Johnnie Walker, Zacapa a mnoho iných.