Od stredy 28.1.2015 do utorka 3.2.2015 bude naša predajňa v Bratislave zatvorená. Osobný odber v týchto dňoch nie je možný, radi Vaše objednávky doručíme kuriérom.

E-shop alkohol

Najväčší e-shop s alkoholom. Rýchle doručenie po celej SR za najlepšie ceny. Viac ako 100 000 položiek skladom. Presvedčte sa o výhodách nákupu u nás.

Informácie

Nakupujte u nás

Objednávka

Nájdete nás aj na Google+

Prečo nakupovať alkohol u nás

Predaj alkoholu je našou náplňou od roku 1993, a za túto dobu sme obslúžili tisícky spokojných zákazníkov. Sme stabilná firma zameraná predovšetkým na kvalitný alkohol. Ponúkame Vám stovky nápojov od bežných druhov ako je vodka, rum, whisky, koňak po exotickejšie ako aquavit, cachaca, mezcal a iné. Máme viac ako 100 000 položiek skladom a to čo si objednáte Vám okamžite expresne pošleme. Nakupovanie u nás je bezpečné. Náš e-shop sme vytvorili tak, aby bol Váš nákup príjemným zážitkom.

Predávame len originálny a značkový alkohol

Všetky alkoholické nápoje pochádzajú od známych značiek a sú zaručene originálne. V našej ponuke nájdete značky ako Absolut, Captain Morgan, Finlandia, Hennessy, Chivas Regal, Jack Daniels, Johnnie Walker, Zacapa a mnoho iných.